Deko darzs | Stādu kopšana
15369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15369,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Stādu kopšana

Tur, kur daudz darba ir ieguldīts dārza izveidē, jo īpaši būtiska kļūst zālienu, stādījumu un koku kopšana. Dārzu un teritoriju kopšana nozīmē mēslošanu, ravēšanu, pļaušanu, zaru apgriešanu un citus darbus.

Pavasarī pēc garās ziemas un slapjā rudens, šie gadalaiki viennozīmīgi zālienam palīdz izskatīties nožēlojami, tādēļ mūsu darbinieki nāk palīgā ar zāliena attīrītāju-skarifikātoru, kas palīdz zālienam ātrāk atgūt savu izskatu. Ja nepieciešams zālienu piesējam, kā arī samēslojam, lai zālienā neveidotos sūna un veicinātu zāliena straujāku sazaļošanu.
Pavasarī dārzam nepieciešama mulčēšana, visbiežāk ja dārzs atrodas tuvu jūrai, tas nozīmē, kad augsne ātri kļūst neauglīga,tādēļ pēc trešā gada, kad dārzs izveidots, jāpieved jauna auglīgā augsne, kuru pēc tam nosedz ar kūdras substrātu, lai nezāles tik ātri nespraucas ārā no stādījumiem.orquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.